MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 13581591
*
nr 1358 1591
MIRROR
Fröseke, oak, 96x45,
Fröseke, Ek, 96x45 cm
Estimate:
600
Sold:
SEK 450
Auction date:
Monday November 2 2020
at 20:12:08
- Bid history
Time
Bidder
Bid
30/10 16:30:45
1
300 kr
1/11 17:39:22
1
Vinnande bud
2/11 10:31:23
2
150 kr
2/11 10:31:23
1
200 kr (Robot)
2/11 10:31:55
2
350 kr
2/11 10:31:55
1
400 kr (Robot)
2/11 10:32:08
2
450 kr
2/11 10:32:08
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fröseke spegel speglar
-
8291 MIRROR
19th century, delvis förgylld ram, 77x53, wear, da..//
Present: SEK 100
Auction ends
tomorrow
26 jan at 19:03
-
8195 MIRROR
1930/40-tal Höjd: 100 cm. Width: 46 cm, damaged.
Present: SEK 100
Auction ends
tomorrow
26 jan at 18:18
-
7027 MIRROR
guldfärgad, konstmaterial, 105x58 cm, wear, damages.
Present: SEK 100
Auction ends
tomorrow
26 jan at 19:12
-
8125 MIRROR
Markaryd, pine wood, 144x66 cm,
Present: SEK 500
Auction ends
tomorrow
26 jan at 20:07
*
MIRROR
Läs om budbetjänten
nr 1358 1591
MIRROR
Fröseke, oak, 96x45,
Fröseke, Ek, 96x45 cm
| Estimate: | 600 |
|---|---|
| Sold: | SEK 450 |
| Auction date: |
Monday November 2 2020 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 30/10 16:30:45 | 1 | 300 kr |
| 1/11 17:39:22 | 1 | Vinnande bud |
| 2/11 10:31:23 | 2 | 150 kr |
| 2/11 10:31:23 | 1 | 200 kr (Robot) |
| 2/11 10:31:55 | 2 | 350 kr |
| 2/11 10:31:55 | 1 | 400 kr (Robot) |
| 2/11 10:32:08 | 2 | 450 kr |
| 2/11 10:32:08 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fröseke spegel speglar
-
8291 MIRROR
19th century, delvis förgylld ram, 77x53, wear, da..//
Present: SEK 100
Auction ends
tomorrow
26 jan at 19:03 -
8195 MIRROR
1930/40-tal Höjd: 100 cm. Width: 46 cm, damaged.
Present: SEK 100
Auction ends
tomorrow
26 jan at 18:18 -
7027 MIRROR
guldfärgad, konstmaterial, 105x58 cm, wear, damages.
Present: SEK 100
Auction ends
tomorrow
26 jan at 19:12
-
8125 MIRROR
Markaryd, pine wood, 144x66 cm,
Present: SEK 500
Auction ends
tomorrow
26 jan at 20:07



